Folie samochodowe

Wszystkie autofolie RAVEN zostały przebadane pod względem bezpieczeństwa w akredytowanym instytucie szkła w Czechach i posiadają atest bezpieczeństwa. Atest na autofolie RAVEN uznawany jest na terenie całej Unii Europejskiej. Wynika to z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011.

Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami oraz dla własnego bezpieczeństwa, oklejanie szyb folią przyciemniającą o przepuszczalności światła mniejszej niż 70% dozwolone jest tylko na tylnych bocznych szybach i szybie tylnej. Do oklejania szyb przednich bocznych przeznaczone są odpowiednie folie o przepuszczalności światła większej niż 70 %.

Nasz absolutny HIT to wysoce przezroczysta, błyszcząca folia poliuretanowa, która ochroni lakier Twojego samochodu przed kamieniami, żwirem, piaskiem, zadrapaniami, zarysowaniami, graffiti i sprayem, olejem oraz innymi środkami chemicznymi. Jednocześnie folia ta zapobiega korozji. Jest optycznie czysta, o wysokiej odporności na rozdarcia i dużej wytrzymałości mechanicznej. Znajduje ona zastosowanie w takich miejscach samochodu jak maski, zderzaki, progi, nadkola, słupki, krawędzie drzwi, przednie światła przeciwmgielne, reflektory, lusterka boczne, chłodnice, spojlery, okolice zamków i klamek, drzwi, dach itd. Aplikacja folii jest bardzo prosta i szybka. Folia samochodowa wykazuje dużą elastyczność i łatwość w kształtowaniu.

Raven Shield to ochronna folia poliuretanowa, łącząca doskonale właściwości elastycznych folii z dużą przezroczystością. Mocowana jest za pomocą trwałego, ale elastycznego kleju. Folia Raven „TARCZA” wyróżnia się także dwukrotnie większą wytrzymałością na ścieranie niż produkty konkurencyjne. Folia ta jest tak dobrej jakości, że nadaje się również do zastosowań bardzo specjalistycznych, jak oklejanie śmigła samolotu, łopatek turbiny lub nadwozi samochodów wyścigowych.

Folia Raven Ultimate Premium Plus seria 2600LX to wylewana, ultra formowalna folia samoprzylepna o grubości 100 mikronów, przeznaczona do zmiany koloru pojazdów. Wielowarstwowa struktura folii zapewnia doskonałe dopasowanie się folii do każdej powierzchni, również z przetłoczeniami i nitami. Zastosowany na folii szary klej repozycjonowalny świetnie sprawdza się na fabrycznie nowych, gładkich elementach karoserii. Technologia X-Space, zapewniająca niską przyczepność początkową kleju, ułatwia pozycjonowanie folii podczas aplikacji oraz wyprowadzanie pęcherzyków powietrza spod folii.

Folie są dostępne w naszym sklepie http://www.ceiba.pl/folie_samochodowe_i_okienne

Często zadawane pytania:

  • Czy folia zmieni wygląd Twojego samochodu?
    Folia Raven Shield będzie chronić Twój samochód przez kilka lat. Przez ten czas pozostanie praktycznie niewidoczna: nie zżółknie, nie zmieni koloru lakieru, jest UV stabilna oraz chroni przed działaniem czynników pogodowych.
  • Czy kolor karoserii może się zmienić po pewnym czasie?
    Ponieważ folia PPF jest UV stabilna, chroni lakier przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale pozwala na przenikanie promieni UV. Po usunięciu folii kolor Twojego samochodu nie będzie różnił się niczym od elementów wcześniej nie oklejonych.
  • Czy można zdjąć folię, np. przy sprzedaży samochodu, bez pozostawieniu śladu po aplikacji?
    Tak, folia Raven PPF posiada opatentowany klej akrylowy, który jest trwały i elastyczny, ale jednocześnie łatwy do usunięcia i nie pozostawiający śladów.