Folie przyciemniające

Folie do przyciemniania szyb to bardzo łatwy i szybki w montażu produkt. Jeśli Twoje okno ma nietypowy wymiar, zamontowanie rolety jest niemożliwe, a słońce za często Ci dokucza swymi ostrymi promieniami, postaw na folię przyciemniającą!

To doskonałe rozwiązanie możesz dopasować do swoich potrzeb – możesz wybrać folie zaciemniające szyby w 100% lub tylko po części. Korzystaj ze światła tak jak chcesz!

Folie zaciemniające nadają się nie tylko w przypadku okien – możesz je nakleić także na ścianach działowych czy witrynach. Idealnie sprawdzą się również w biurach – np. do oddzielenia poszczególnych stanowisk pracy. Przydadzą się również w laboratoriach czy ciemniach fotograficznych.

Ten wspaniały produkt ma mnóstwo zalet – nada się do wielu powierzchni, jest łatwy w montażu, bardzo estetyczny, z doskonałymi parametrami przenikalności świetlnej, a do tego w atrakcyjnej cenie!

Nie zwlekaj dłużej! Samodzielnie dopasuj ilość światła w Twoim otoczeniu! Wykorzystaj folie przyciemniające szyby i ciesz się komfortem, jakiego jeszcze nigdy nie doznałeś. Sprawdź naszą ofertę folii do przyciemniania szyb! Zapraszamy!