Folie dekoracyjne

Znudziło Ci się wnętrze biura, domu albo hotelu? Chcesz zmienić drzwi, meble czy też wygląd ścian, ale przeraża Cię wizja długiego i brudnego remontu? Po co wymieniać, burzyć, brudzić skoro można okleić i totalnie odmienić wnętrze! Dzięki foliom do zmiany wyglądu wnętrz RavenCS, wprowadzisz wizualnie do swojego wnętrza beton, marmur, drewno itd. Zrób, co tylko chcesz – ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia, ponieważ folie RavenCS nie mają ograniczeń! Zmienisz dzięki nim wygląd mebli, drzwi, ścian, a nawet kafelków w łazience czy kuchni. Bądź kreatywny i oklej TO!

Nowość na rynku to personalizowany wygląd KOMPUTERÓW, LAPTOPÓW I TABLETÓW, GŁOŚNIKÓW ITD. Wyróżnij się i OKLEJ GO! Wybierz z szerokiej gamy naszych folii, to co pasuje do Twojego wnętrza, biura a nawet upodobań, a my go dla Ciebie okleimy. Personalizacja komputera to ciekawy pomysł dla graczy, dzieci ale też na dopasowanie sprzętu do Twojego wnętrza. Sprzęt nie musi być nudny!

Folie RavenCS posiadają certyfikaty: anty pleśniowe i anty wilgoci. Są termoplastyczne, rozciągliwe, ale jednocześnie nie zmieniają swojej struktury. Doskonale też imitują naturalny materiał – taki, jak drewno, kamień, skóra, tkanina, farba itd. Nasze metamorfozy są dostępne w zakładce REALIZACJE.

Wszystkie informacje oraz katalogi dostępne są na naszej stronie   https://ceibaproducts.eu/home/pl